Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

  • Pakilantie 71
  • 00660 Helsinki
  • Puh. 0290 004 010
  • info@jya.fi

Mika Hautala

Toimitusjohtaja, LKV

GSM 050 2311

mika.hautala@jya.fi

Tiina Hautala

Talousjohtaja, LKV

GSM 044 444 0444

tiina.hautala@jya.fi

Hermann Grünn

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, Myynnintuki

GSM 044 444 0462

hermann.grunn@jya.fi

Kaarina Kohonen

Myyntisihteeri, LKV, KiAT

GSM 044 444 0411

kaarina.kohonen@jya.fi

Markus Talvio

Neuvontalakimies, OTM, LKV

GSM Ei kuluttujaneuvontaa

markus.talvio@jya.fi

Sari Hämäläinen

Myyntijohtaja, LKV

GSM 044 444 0422

sari.hamalainen@jya.fi

Jukka Ämmälä

Myyntipäällikkö, KiAT

GSM 044 444 0424

jukka.ammala@jya.fi

Kirsi Mäntymäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KED

GSM 044 444 0464

kirsi.mantymaki@jya.fi

Sanna-Leena Peltonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

GSM 044 444 0416

sanna-leena.peltonen@jya.fi

Tiina Puhakka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0466

tiina.puhakka@jya.fi

Anni Santanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, OTM

GSM 050 523 7656

anni.santanen@jya.fi

Janne Sarmisto

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0418

janne.sarmisto@jya.fi

Seppo Suomalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0448

seppo.suomalainen@jya.fi

Eija Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0413

eija.repo@jya.fi

Timo Partanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 05066952

timo.partanen@jya.fi

Jan Vanhanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0423

jan.vanhanen@jya.fi

Kari Ukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, IK

GSM 044 444 0425

kari.ukkonen@jya.fi

Pekka Laakso

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0441

pekka.laakso@jya.fi

Airi Haapanen

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0465

airi.haapanen@jya.fi

Ingrid Wiertz

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0442

ingrid.wiertz@jya.fi

Päivi Riihimäki

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0431

paivi.riihimaki@jya.fi

Ilkka Byysing

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0430

ilkka.byysing@jya.fi

Marcus Järvensivu

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0420

marcus.jarvensivu@jya.fi

Sari Boman

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0452

sari.boman@jya.fi

Ilona Huuhtanen

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0443

ilona.huuhtanen@jya.fi

Perttu Sirviö

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0450

perttu.sirvio@jya.fi

Silvia Alegre

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0415

silvia.alegre@jya.fi

Anne Hemmi

Asuntomyyjä, KTM

GSM 044 444 0434

anne.hemmi@jya.fi

Petra Hautala

Asuntomyyjä

GSM 0400 700247

petra.hautala@jya.fi

Piia Mansikka

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0456

piia.mansikka@jya.fi

Anne Saarikko

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0417

anne.saarikko@jya.fi

Jenna Hautala

Trainee

GSM 050 66 948

jenna.hautala@jya.fi

Bettina Sunell

Asuntomyyjä
Äitiysvapaalla

GSM

bettina.sunell@jya.fi