Yhteystiedot

Kaikki

Tutustu alueesi asiantuntijoihin yllä olevassa valikossa!

Airi Haapanen

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0465

airi.haapanen@jya.fi

Anne Hemmi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KTM

GSM 044 444 0434

anne.hemmi@jya.fi

Ari Kultala

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0524

ari.kultala@jya.fi

Ari Vekkeli

Konttorinjohtaja, LKV

GSM 044 444 0528

ari.vekkeli@jya.fi

Birgitta Moisio

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0510

birgitta.moisio@jya.fi

Eero Sutinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0530

eero.sutinen@jya.fi

Eija Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0413

eija.repo@jya.fi

Heikki Morri

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0515

heikki.morri@jya.fi

Hermann Grünn

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV
Myynnin tuki

GSM 044 444 0462

hermann.grunn@jya.fi

Ilona Huuhtanen

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0443

ilona.huuhtanen@jya.fi

Ingrid Wiertz

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0442

ingrid.wiertz@jya.fi

Jan Vanhanen

Konttorinjohtaja, LKV, KiAT

GSM 044 444 0423

jan.vanhanen@jya.fi

Jani Saartama

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0525

jani.saartama@jya.fi

Janne Sarmisto

Saaristovälittäjä, LKV

GSM 044 444 0418

janne.sarmisto@jya.fi

Juha Timonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0430

juha.timonen@jya.fi

Juhani Sampakoski

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0504

juhani.sampakoski@jya.fi

Jukka Ämmälä

Myyntipäällikkö, KiAT

GSM 044 444 0424

jukka.ammala@jya.fi

Jussi-Pekka Kajaala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 050 323 5525

jussi-pekka.kajaala@jya.fi

Kaarina Kohonen

Myyntisihteeri, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0411

kaarina.kohonen@jya.fi

Kimmo Kuparinen

Asuntomyyjä, HTM, Sosionomi

GSM 044 444 0541

kimmo.kuparinen@jya.fi

Kirsi Mäntymäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KED

GSM 044 444 0464

kirsi.mantymaki@jya.fi

Markus Talvio

Neuvontalakimies, OTM, LKV

GSM Ei kuluttajaneuvontaa

markus.talvio@jya.fi

Matti Väänänen

Myyntipäällikkö

GSM 044 444 0521

matti.vaananen@jya.fi

Merja Patrakka

Myyntipäällikkö, LKV, KiAT

GSM 044 444 0502

merja.patrakka@jya.fi

Merja Viertola

Konttorinjohtaja, LKV

GSM 044 444 0500

merja.viertola@jya.fi

Mika Hautala

Toimitusjohtaja, LKV

GSM 050 2311

mika.hautala@jya.fi

Mikael Anttila

Myyntipäällikkö

GSM +34 680 521 905

mikael.anttila@jyahousing.com

Mirkka Aarnivirta

Konttorinjohtaja, YKV, LKV

GSM 044 444 0512

mirkka.aarnivirta@jya.fi

Pekka Laakso

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0441

pekka.laakso@jya.fi

Pekka Paaso

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0522

pekka.paaso@jya.fi

Raimo Hamari

Asuntomyyjä, KiAT
palvelen myös ruotsinkielellä

GSM 044 444 0513

raimo.hamari@jya.fi

Sanna-Leena Peltonen

Liiketoiminnan kehityspäällikkö, LKV, KED

GSM 044 444 0416

sanna-leena.peltonen@jya.fi

Seppo Suomalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0448

seppo.suomalainen@jya.fi

Sirpa Virtanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0501

sirpa.virtanen@jya.fi

Stefan Koivikko

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0412

stefan.koivikko@jya.fi

Tiia Sairanen

Konttorinjohtaja, LKV

GSM 044 444 0540

tiia.sairanen@jya.fi

Tiina Hautala

Talousjohtaja, LKV

GSM 044 444 0444

tiina.hautala@jya.fi

Tiina Puhakka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0466

tiina.puhakka@jya.fi

Tiina Viljakainen

Konttorinjohtaja, LKV

GSM 040 750 9233

tiina.viljakainen@jya.fi

Viivi Kivimäki

Myyntipäällikkö, LKV

GSM 044 444 0519

viivi.kivimaki@jya.fi