Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

  • Pakilantie 71
  • 00660 Helsinki
  • Puh. 0290 004 010
  • info@jya.fi

Perttu Klaavo

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0417

perttu.klaavo@jya.fi

Ilona Huuhtanen

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0443

ilona.huuhtanen@jya.fi

Stefan Koivikko

Asuntomyyjä

GSM 044 444 0412

Kimmo Kuparinen

Asuntomyyjä, HTM, Sosionomi

GSM 044 444 0541

kimmo.kuparinen@jya.fi

Ingrid Wiertz

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0442

ingrid.wiertz@jya.fi

Airi Haapanen

Asuntomyyjä, KiAT

GSM 044 444 0465

airi.haapanen@jya.fi

Janne Sarmisto

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0418

janne.sarmisto@jya.fi

Juha Timonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0430

juha.timonen@jya.fi

Pekka Laakso

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0441

pekka.laakso@jya.fi

Seppo Suomalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

GSM 044 444 0448

seppo.suomalainen@jya.fi

Jussi-Pekka Kajaala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 050 323 5525

jussi-pekka.kajaala@jya.fi

Eija Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0413

eija.repo@jya.fi

Tiina Puhakka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

GSM 044 444 0466

tiina.puhakka@jya.fi

Kaarina Kohonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT,
Myyntisihteeri

GSM 044 444 0411

kaarina.kohonen@jya.fi

Kirsi Mäntymäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KED

GSM 044 444 0464

kirsi.mantymaki@jya.fi

Anne Hemmi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KTM

GSM 044 444 0434

anne.hemmi@jya.fi

Tiia Sairanen

Kiinteistönvälittäjä. LKV

GSM 044 444 0540

tiia.sairanen@jya.fi

Jan Vanhanen

Konttorinjohtaja, LKV, KiAT

GSM 044 444 0423

jan.vanhanen@jya.fi

Sanna-Leena Peltonen

Liiketoiminnan kehityspäällikkö, LKV, KED

GSM 044 444 0416

sanna-leena.peltonen@jya.fi

Jukka Ämmälä

Myyntipäällikkö, KiAT

GSM 044 444 0424

jukka.ammala@jya.fi

Markus Talvio

Neuvontalakimies, OTM, LKV

GSM Ei kuluttujaneuvontaa

markus.talvio@jya.fi

Tiina Hautala

Talousjohtaja, LKV

GSM 044 444 0444

tiina.hautala@jya.fi

Mika Hautala

Toimitusjohtaja, LKV

GSM 050 2311

mika.hautala@jya.fi

Hermann Grünn

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, Myynnintuki

GSM 044 444 0462

hermann.grunn@jya.fi